Kam nav un kam IR vieta skolā

Smuku muiza 044Neviena skola nedrīkst būt tik liela, lai jel viens skolēns tajā kļūtu neredzams, paliktu nepamanīts. Tas pats par tradicionālajās fasējamajās kastītēs – klasēs notiekošo; skolēnu skaits nav attaisnojums kompromisiem mācību procesa, bet vēl jo vairāk pedagoga un skolēna attiecību kvalitātes ziņā. Pēc acu un siržu kontakta jātiecas visur. Kā to panākt? Interesanti, ka aizvien vairāk citu nozaru speciālistu nāk talkā skolai un skolotājiem. Mums tikai jāsadūšojas un jāprot pieņemt viņu padomus un palīdzību, pieliekot savu pedagoģisko gudrību, bet nedominējot un „nemācot”. Dažas idejas no pašu mājām un pasaules lasiet Aijas Tūnas rakstā laikraksta „Izglītība un Kultūra” 23. oktobra numurā. Aija_Tūna_Vai_skola_tomēr_ir_skola_IK_23_10_2014

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: