Aktīvā septembra nogale Izvaltā

ol-d-326.septembrī Izvaltas pamatskolā vecāko klašu skolēniem Olimpiskās dienas rīts sākās ar ierašanos KVV stadionā un reģistrēšanos pasākumam, tam sekoja atklāšanas parāde, Olimpiskā karoga pacelšana un visu dalībnieku kopēja rīta rosme, kurai mūsu skolas skolēni bija cītīgi gatavojušies visas nedēļas garumā. Skolēni piedalījās daudzveidīgās sporta aktivitātēs, gūstot labus sasniegumus. Vienlaicīgi ar visu aktīvo Krāslavas novada  organizāciju pārstāvjiem un visiem aktīvistiem Latvijā, arī  mazākie izvaltieši, skolotāji, vecāki un citi interesenti Izvaltā, sākām dienu ar Olimpisko rīta vingrošanu. Tās mērķis bija  mūs pamodināt un sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm.  Un kas to zin, varbūt šis atgādinājums, mūs rosinās ik rītu veikt rīta vingrošanu un tā kļūs par ikdienas sastāvdaļu.

Olimpiskā diena kļuva par pasākumu, kas popularizēja sportiskās  vērtības – izcilību, draudzību un cieņu. Olimpiskais gars bija iekšā visos dalībniekos gan lielos, gan mazos.

Pagājušajā nedēļā mūsu skolā rudenīgās noskaņās tika gaidīta Mikeļdiena. Daudzu klašu skolēni bija pacentušies un skolas vestibilā ikviens interesents varēja aplūkot burvīgo rudens ražas izstādi. 29.septembra Miķeļdienas rīts Izvaltas pamatskolā sākas ar gadatirgu. Skolēni pārdeva pašizceptus gardumus – kēksiņus, vafeles, piparkūkas, sarkanos rudens ābolus, ķiplokus un vēlās rudens avenes, arī lauku pašgatavotu sieru, rudens stādiņus – puķes, kociņus, istabas augus. Tika pārdotas arī rotaslietas. Gan skolēni, gan skolotāji, gan vecāki varēja sev izvēlēties tīkamākās, nepieciešamās preces. Cenas bija ļoti draudzīgas, cenrāži glīti noformēti, nebija aizmirsts arī par iepakojumu.

Visi notikušie pasākumi un paaudžu sadarbība apliecina – savu dzīves kvalitāti veidojam paši. Atskatoties uz paveikto, pārņem gandarījums un prieks par mūsu ieguvumiem un rodas spars jauniem darbiem!

Inga Leikuma

ol-d-2 ol-d-4 Olimpiska diena

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: