Ābolu pēcpusdiena Sīļukalnā

aabolu_peecpusd1Tā kā Sīļukalnā šogad ir bagāts ābolu gads, 24. septembrī Sīļukalna pamatskolas daudzfunkcionālajā centrā ”Saulrozītes” viss smaržoja pēc āboliem, jo notika Ābolu pēcpusdiena. Tā bija ļoti garšīga pēcpusdiena, jo varējām piedalīties radošajās darbnīcās- spiest ābolu sulu, cept ābolmaizi, ābolu pankūkas, ābolu karstmaizītes un ābolu rozītes, vārīt kompotu un gatavot ābolu salātus. Mākslinieku darbnīcā tapa apgleznota ābolšalle. To visu varējām paveikt, izmantojot nomas-maiņas centra elektropreces, traukus un ierīces, kuras iegādātas “Pārmaiņu skolas” projekta ietvaros. Tad visi klājām galdu ar pašgatavotajiem labumiem, klausījāmies tautasdziesmas un interesantu informāciju par āboliem, un spēlējām dažādas spēles. Devāmies mājās gardi saēdušies un ar pārliecību, ka tiks izmēģinātas Ābolu pēcpusdienā iegūtās receptes.

aabolu_peecpusd2 aabolu_peecpusd3 aabolu_peecpusd4 aabolu_peecpusdiena

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: