Tirzā mācību gads sākās ar vērienu

1.sept. radosi izpausties var ari uzvalkaaPirmā skolas nedēļa vienmēr ir mazliet sūri salda, siltais laiks ir beidzies un brīžiem šķiet, ka ar to arī pazūd viss interesantais un jautrais. Taču, lai tā nenotiktu, ir vajadzīgi mazi prieciņi, kas mūsu ikdienu var padarīt tik pat saulainu kā karstākā jūlija diena. Tieši tāpēc Tirzas pamatskolā pirmā nedēļa sākās ar vairākiem diezgan interesantiem prieciņiem. Viss sākās jau pašā pirmajā septembrī, kad, neskatoties uz skaistajām drēbēm, skolēni darbojās ar krāsu baloniņiem, līmes pistolēm,  skavām un citiem darbarīkiem, lai pagatavotu skolai dāvanas. Uzdevums it kā vienkāršs, taču ar nelielu āķi – jārēķina arī izmaksas un jānoskaidro cik dāvana izmaksās. Sapratām, ka esam ļoti radoši, mākam vārīt ziepes, radīt mājas putniem, veidot neordinārus dekorus un pats galvenais – strādāt kā komanda, taču ar to rēķināšanu vēl neiet. Tomēr bēdāties nav pamata, arī tas mums vēl priekšā, drīz būsim spečuki arī šajā ziņā.

Otrdiena atnāca ar lieliem priekiem un pārsteigumiem. Pateicoties skolas labajiem draugiem – biedrībai “”KāpNes””, pamatskolas sporta zālē varēja tā kārtīgi palēkāt. Atrakcija sagādāja prieku gan mazajiem pirmsskolēniem, gan puišiem un meitenēm no “lielās skolas”. Uz šo jautro pasākumu pie mums atbrauca arī viesi no Rankas un gandrīz viss Druvienas skolas kolektīvs! Paldies viņiem par kopā būšanas priekiem!

Un tas jau arī mums bija pats svarīgākais – dalīties savā priekā (un atrakcijās) ar citiem. Sacensību gars arī ir lielāks, ja jāsacenšas ar citas skolas pārstāvjiem. Kad diena gandrīz galā, meitenes no 5.klases direktorei Svetlanai aizrautīgi stāsta, ka sadraudzējušās ar Terēzi, Ievu un Niku, un vēl diviem, kuru vārdi esot aizmirsušies. Druvienas skolēni sola, ka nākamreiz aicinās pie sevis, draudzība skolu starpā ir kļuvusi vēl ciešāka! Paldies biedrībai “”KāpNes””!

Piektdien elpojām svaigu gaisu. Un klausījāmies nomierinošajā traktora rūkoņā. Jau vairākus gadus pamatskolas tradīcija ir sava kartupeļu dārza iekopšana. Arī šogad skolēni, skolotāji, darbinieki un vecāki, spaiņiem rokā un gumijas zābakiem kājās devās uz lauku, lai novāktu kartupeļus, ar kuriem pēc tam varēs mieloties teju vai visu mācību gadu. Malači!

Tā nu mums pagājušonedēļ veicās, ceram, ka iegūtās emocijas tik ātri nezudīs un šādi varēsim priecāties bieži.

Korespondente Anete no Tirzas

SANYO DIGITAL CAMERA 2.sept. arii pasi mazakie nebaidas mesties atrakcijaas 2.sept. draudzesanas un speles 5.sept. gleznas cienigs skats 5.sept. ists speekavirs

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: