Saule, krāsas un spilveni Briežuciemā

Pie mums Briežuciemā saule šķiežas ar gaismu, daba – ar krāsām. Atliek tikai baudīt rudeni. Plānojam arī tāļākos darbus – 27.septembrī biedrības „Saulessvece” telpās sāksim gatavoties ziemai – šūsim spilvenus!  Interesentiem būs iespēja piedalīties radošajā spilvenu šūšanas nodarbībā. Šogad skolā ir apstiprināts interešu izglītības pulciņš  – projektu rakstīšanas un vadības pamati,. Tad nu radās doma, ka pašūtos spilvenus pulciņa bērni jeb desmit pusaudži un jaunieši vecumā no 11 līdz 16 gadiem oktobra sākumā varētu uzdāvināt vientuļajiem pagasta senioriem. Protams,  plānosim un runāsim ar pagasta sociālo darbinieci, lai viss notiek kā nākas. Tātad oktobri sāksim ar saskarsmes prasmju pilnveidošanu darbībā. Saskarsme, kura balstīta uz abpusēju pieklājību, atvērtību un došanas prieku, taču ir labs ieguldījums nākotnē.

Silvija Ločmele

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: