Par būšanu blakus un būšanu kopā

rokasLaiks, kad rudens notikumu un bagātību klāstu ar  Miķeļdienas izstādēm un tirdziņiem papildina vecāku sapulces, Skolotāju dienas svinības, absolventu salidojumi un citas iespējas tikties, sarunāties un padomāt par skolu un dzīvi, ir labs brīdis, lai vēlreiz meklētu atbildes uz jautājumu, kāda ir tā skola un tas skolotājs, kas katram no mums devis visvairāk  – spēka augt, ticības saviem spēkiem, prasmju plānot un izdarīt, drosmes satikties ar grūtībām un pārvarēt tās, prieka par iespēju ne tikai pašam būt izcilam, bet arī palīdzēt citiem, un vēl un vēl. Ierosmei Aijas Tūnas pārdomas par attiecībām un vērtēšanu laikraksta „Izglītība un Kultūra” jaunākajā numurā. Aija_Tūna_būšana_blakus_IK_Nr_16_25_09_14.4

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: