Kā pirāti un dzeja satikās Briežuciema pamatskolā

SAM_6319Droši vien reti kurš zina, ka pēdējā septembra nedēļā tiek atzīmēta starptautiskā Jūras nedēļa. Mēs to uzzinājām un sākām vilkt paralēles starp Jūras nedēļu un septembri kā dzejas mēnesi. Un ziniet kāds ir gala rezultāts? 27.septembrī Briežuciema skola bija pilna ar pirātiem, kas lasīja dzeju! Pie mums notika Pirātu salidojums, kuru vadīja spoks – veiksmīgākais no pirātiem sers Henrijs Morgans. Pirātu izpildījumā dzejas rindas par jūru un ūdeņiem skanēja pavisam citādāk, interesantāk, īpaši, kad tika atainoti dzejolī esošie notikumi. Pasākuma noslēgumā, kad seram Henrijam bija jādodas prom, viņš atstāja skolēniem Dārgumu kartes, kas visus aizveda pie rudens dārgumiem.. Dienas beigās, protams, apbalvojām atraktīvākos klašu kolektīvus un izteiksmīgākos pirātus. Apvienotā jūras-dzejas-pirātu diena bija izdevusies!SAM_6326 SAM_6330 SAM_6332 SAM_6360

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: