Druvienā pēc bagātas vasaras darbīgs rudens

koklePēc notikumiem bagātās vasaras, kas aizskrēja vēja spārniem ar Lauku kopienu seminārs un sporta spēlēm, četrām nometnēm, t.sk., divām Kokļu darbnīcām, Folkloras un latviskās dzīvesziņas nometni ar 100 dalībniekiem un Dabas nometni un skolas 190 gadu jubilejas salidojumu, tikpat ātri pienāca un pagāja 1. septembris un, skat, jau Miķeļi klāt! Šajā mācību gadā mums ir tikai 44 skolēni, toties pirmsskolēnu pulciņš paliels – veseli 20. Pēc Jaungada gatavojamies atvērt otru pirmsskolas grupiņu, un tas jau priecē un apliecina, ka Druvienas pamatskola ir vajadzīga. Un darba mazāk tiešām nepaliek – kurš meklē, tas vienmēr darbu atrod. 2. septembrī kopā ar Tirzas skolu vienojāmies kopīgā sporta dienā, bet šonedēļ gatavojamies Miķeļdienai – skolā top krāsaini noformējumi, sestdien pie Druvienas kultūras nama organizējam kopēju skolas un pagasta tirdziņu. Gan skolēni, gan vecāki aicināti pārdot savu izaudzēto un pašu rokām darināto. Pa vidu visam tam paspējām atkal nokļūt televīzijā – Latvijas jaunatklāšanas raidījumā “TE!”. Te saite, ja vēlaties apskatīt: http://vimeo.com/106495050    vai http://folkloreunitesus.wordpress.com/latvia-our-folk-group/ Šī otrā ir arī reizē saite uz mūsu jauno blogu, kas tapis Erasmus+ projekta “Folklore unites us” sakarā. Tas ir skolotāju pieredzes apmaiņas projekts starp Latviju, Lietuvu un Somiju, kurā Latviju pārstāv Druvienas skola. Redziet paši  – mums darba pilnas rokas, un prieks sirdīs! Lai arī jums tāpat!
Jauku nedēļu vēlot, Velga Černoglazova

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: