Būt labam pilsonim – ikdienā, ne svētkos vien

Sigulda 26 okt 2012 040Krāsaino lapu grābšana skolas parkā, lai mazinātu dubļus dziļāk rudenī, malkas gādāšanas talka vietējam muzejam, lai „palīdzētu sasildīt vēsturi”, interesantas ziņas sagatavošana publicēšanai skolas mājaslapā, pēcpusdienas pasakas lasīšana pirmsskolas vecuma mazuļiem, palīdzēšana saprasties ar datoru kaimiņu kundzei, pieredzējušā galdniekmeistara stāsta uzklausīšana par senākiem notikumiem savā pagastā, matemātikas mājasdarba izpildīšana, svarīga jautājuma vai labi pārdomāta priekšlikuma izteikšana, apspriežot skolas noteikumus – tie un daudzi citi ikdienas darbi ir laba pilsoņa augšanas un rīcības soļi, kas nes mūs katru un visus pretī kārtējai un lielajai apaļajai Latvijas dzimšanas dienai un veido tādu dāvanu, kas ir vairāk kā svinīgs sarīkojums un skaists koncerts. No katra pa apgleznotam olim, pa labam darbam, pa drosmīgai idejai. Tā kļūst labāka mūsu šodiena, un tā tiek veidoti stipri pamati labai rītdienai. Pie ikdienas darbiem tad arī piedomājiet, pilsoniskās un patriotiskās augšanas un audzināšanas plānus veidojot! Vairāk lasiet Aijas Tūnas rakstā laikrakstā „Izglītība un Kultūra”.Aija Tuna_būt_par_pilsoni_IK_NR_15_11_09_14.5

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: