Tirzas Sienāži braši dejo vasarā

Tirza (11)Tirzas pamatskolā no 4. – 8. augustam kāju dipināšana un ritmiska bungu sišana piepildīja visu skolu – nometne “Sienāžu vasara” pulcināja mazos un lielos dejotājus. Sienāzīši mācījās dažādas dejas – gan tautu, gan sarīkojumu dejas, piemēram, ča ča ča, kuru pamatskolas skolēni saka labprāt dejotu arī skolas laikā, tika sistas bungas, dziedātas dziesmas un spēlēts teātris, citiem vārdiem sakot, lieliski pavadīta karsta augusta nedēļa. Ar savu atraktivitāti dalībnieki iepriecināja ne tikai sevi un savus vecākus, bet arī vietējā sociālā nama iemītniekus, sniedzot tiem jauku koncertu.

Līdz ar draisko dejošanu nometnē notika ne tikai aktīva un bieža peldēšanās, bet arī darbošanās dažādās radošajās darbnīcas un jaunu prasmju apgūšana. Kopā ar nodarbību vadītājām Janu un Guntu tapa rokassprādzes, kaklarotas un citas smukum-lietiņas, tika apgleznotas pudeles un jauki pavadīts laiks krāsu un audumu ielenkumā.

Taču Zanda sienāžiem parādīja kādas prasmes viņa ir apguvusi, izmantojot pašu bērnu sejas kā pamatu brīnišķīgiem mākslas darbiem. Ar grima un prasmīgu roku palīdzību nometnes dalībnieki pārvērtās par skeletiņiem, dzīvniekiem un spokiem. Dažiem uz sejas uzsēdās taureņi un uzauga krāšņas puķes.

Ceturtdienas vakarā pie bērniem atbrauca skolas absolvente Renāte, kura ievēlējusies apgūt konditora profesiju. Nometnes dalībniekiem viņa labprāt parādīja un pastāstīja kā cept picas un ko viņa ir iemācījusies strādājot vienā no Rīgas populārākajām picērijām.

Prieks, ka dalībnieki nenobijās no lielā karstuma un slodzes un, ka Tirzā dejot patīk visās paaudzes un patiks arī nākotnē.

Anete Ziepniece

Tirza (1) Tirza (2) Tirza (3) Tirza (4) Tirza (5) Tirza (6) Tirza (8) Tirza (9) Tirza (10) Tirza (7)

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: