Tirzā ir veikbords! Labas sadarbības piemērs

OLYMPUS DIGITAL CAMERAŠāda karsta vasara šogad Tirzā patiešām bija nepieciešama, jo nu varam baudīt svelmi kopā ar aktīvu atpūtu uz ūdens. Biedrība “”KāpNes”” sadarbībā ar vietējo uzņēmēju piemājas saimniecībā “Kalnārēs” un iniciatīvas „Pārmaiņu iespēja skolām” atbalstu izveidojusi veikborda atrakciju, kuru, protams, izmantoja arī vasaras nometnes “Sienāžu vasara” dalībnieki. Jau kopš atrakcijas atklāšanas dienas skolēniem bija liela interese par to, kas īsti ir veikbords un kad arī viņi beidzot to varēs izmēģināt. Izdevība radās nometnes aktīvajiem un sportiskajiem dalībniekiem, jo Tirzas pamatskolai un skolas biedrībai ir laba sadarbība ar šo saimniecību. Tā nu jauno pieredzi guva vairāk nekā 30 bērni un jaunieši, un atsauksmes bija ļoti pozitīvas. Dalībnieki saka: “Jau sen gribēju izmēģināt, taču nezināju kā būs”, “No sākuma bija bail, bet paskatījos kā citi dara un pamēģināju arī pati”, “Gribējās braukt vēl desmit reizes!”, “Noteikti nākšu vēlreiz ar vecāko brāli”. Prieks par to, ka labā ziņa par jauno atrakciju tika aiznesta arī uz bērnu mājām un iespējams, ka nākamā gada maijā tā kļūs par pieprasītāko skolēnu ekskursiju galamērķi.

Taču ar to vasaras aktivitātes nebeidzās – biedrība “KāpNes”” interesentus aicinās uz bezmaksas pasākumu “Kalnārēs” vasaras nogalē. Tiksimies tur!

Anete Ziepniece

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: