Rubene – ciems ar dvēseli!

Rubenes_ciema_svetki_2014_10Nevarēju nepadalīties par savu prieku un lepnumu, kas mums tagad notiek Rubenē. Man ir patiess gandarījums, ka Rubene sāk “dzīvot”. 2013.gadā pateicoties SFL atbalstam iesāktās aktivitātes nav noplakušas, un Rubene ir atguvusi savu otro elpu. Noskatoties video sižetu par Rubeni un paskatoties tikai bildes no Rubenes ciema svētkiem, arī jūs sapratīsiet, kāpēc mēs esam lepni un varam skaļi teikt: Rubene – ciems ar dvēseli.

Rubenes ciema svētki pirmo reizi notika 2013.gadā, un tie tika organizēti ar SFL finansiālu atbalstu. Šogad Rubenē tika nodibināta Iedzīvotāju iniciatīvas grupa, kas apvienoja piecus līderus, dažādus speciālistus savā jomā, un tapa pieteikums Kocēnu novada domes izsludinātajā projektu konkursā, kas guva atbalstu EUR 700.00 apmērā. Projekta ietvaros tika izveidota Zaļā atpūtas taka un daļēji segtas Rubenes ciema svētku pasākuma izmaksas. Protams, svētki nebūtu notikuši  bez rosīgās komandas, kuras kapteinis ir Ivars Ādamsons, un iedzīvotāju pilsoniskās līdzdalības.

Iedzīvotāji paši atzīst, ka Rubene ir palikusi dzīva, un viņi ir gandarīti par notiekošo, ar prieku Rubenē atpūšas, ar prieku Rubenē dzīvo, ar prieku stāsta citiem: “Esmu Rubenes iedzīvotājs, un esmu sava ciema patriots”. To nevar vārdos aprakstīt, kāds mirdzums acīs ir Rubenes iedzīvotājiem, kāds neviltots prieks.

Lūk video par Rubenes ciemu http://www.kocenunovads.lv/lv/news/20/4338 un bildes par Rubenes ciema svētkiem http://www.kocenunovads.lv/lv/page/403/2001

Kristīne Līdaka, Kocēnu novada domes Attīstības nodaļas vadītājas vietniece

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: