Pirmā svecīte Beverīnas Dāvanu darbnīcas tortē nopūsta

20140814_111128Sirsnīgā, darbīgā un jautrā gaisotnē 14. augustā tika nopūsta svecīte Beverīnas novada biedrības „Iespēju durvis” Dāvanu darbnīcas pirmās dzimšanas dienas tortē. Tieši pirms gada durvis vēra jaunās telpas pašā Trikātas centrā, lai būtu tikšanās vieta pašiem, iespēja izvietot daudzveidīgo darbu paraugus, kā arī uzņemt tuvus un tālus ciemiņus – un tas viss pa šo gadu arī noticis. Darbojas visi kopā, gan klātesot, gan savās mājas un darbnīcās – mammas, tēti, bērni, visi citi, bet pa vidu kā saistošais elements un garainītis, kas liek pieskatīt katliņu un palīdz būt kopā – biedrības vadītāja Linda Krūmiņa, kura arī uz jubileju bija paspējusi gan pati torti pagatavot, gan mākslas darbnīcai ideju un materiālus sagādāt un par iegūstamo rezultātu praktiski pārliecināties, procesu izmēģinot. Tā tikai liekas, ka skaistie puķu trauciņi tapa „no nekā” – viss bija sagādāts, par visu bija padomāts.

Kā jau visu, arī šeit pirmajā gada notikušo var vērtēt gan ar pustukšas, gan puspilnas glāzes pieeju, un var dzirdēt, ka beverīniešu sarunās ieskanās no abām. Protams, ka gada laikā internetveikaliņš nav izkonkurējis eBay un pie darbnīcas durvīm nestāv pircēju rindas, bet, kā Linda lepni saka, kārtējie pieci eiro peļņas biedrības maciņā ieripojuši, process sācies, cilvēki un spēles lauks pamazām tiek iepazīts, un tad jau arī veidojas pieredzē balstīta izpratne par to, kas vajadzīgs, kas strādā, kur lielākās grūtības un izaicinājumi.  Svarīgi tas, ka izveidojusies draugu un domubiedru grupa, kuri prot gan drosmīgi sapņot, gan, piemēram, interneta plašumos atrastās idejas iestrādāt savos darbos. Vēl jāsaņemas un jāiemācās savus darbus drosmīgāk un pamanāmāk izvest pasaulē, pie kam ne tikai tuvējā tirdziņā, bet patiesi pasaules plašajos ceļos. Darbi ir to vērti, un tiem klāt liekami īpašie Beverīnas novada stāsti.

Bet jūs dāvanu un skaistu izjūtu meklējumos aicinu ieskatīties veikaliņa mājaslapā http://www.iespejudurvis.lv/?q=lv/veikalins, kur atrodamas patiešām lieliskas pērles. Es šobrīd esmu laimīga, pa savu saucot maisiņu „Māja Provansā” – vēl viens veids pasaules iepazīšanai un ilgtspējīgas attīstības sekmēšanai. Paldies un lai tālāk sokas darbi Lindai un visiem beverīniešiem!

20140814_111449 20140814_114752 20140814_122237 20140814_122347 20140814_124815

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: