Ja atbalsts ir īstajā laikā īstajam cilvēkam: Beverīnas pieredze

janis_brencis_reklamaPirms četriem gadiem, projektā, ko mūsu novadā īstenojām iniciatīvas Pārmaiņu skolas ietvaros, trikātietis Jānis Brencis mazo projektiņu konkursā saņēma atbalstu savas uzņēmējdarbības uzsākšanai. Jānim ļoti patīk darboties ar koku, tāpēc viņš savā projektā vēlējās iegādāties zāģi un slīpmašīnu, tautā sauktu par fleksi, koka dārza mēbeļu izgatavošanai. Kopš tā brīža jau gana daudz ūdens aiztecējis pa skaisto upi Abulu, un Jānis ar katru gadu arvien pietuvinās savas sapņu nodarbošanās īstenošanai. Ir bijuši pasūtījumi mēbeļu izgatavošanai, darināts rotaļu laukums Trikātas pamatskolai, arī mūsu biedrības Dāvanu darbnīcas telpās Trikātā skatienu piesaista Jāņa akurāti nostrādātie koka plaukti, taču laikam jau tuvāki viņa sirdij ir smalkāki koka darbi. Saņēmis atzinības rakstu un prēmiju Valsts lauku tīkla pasākuma „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai” konkursā „Laukiem būt!”, Jānis nesen iegādājies lāzergravēšanas iekārtu, kas nu ļaus īstenot visdažādākās pasūtītāju vēlmes un ieceres. Jāņa darbus var apskatīt arī viņa mājas lapā internetveikals.vijupi.lv.

Jaunumi atrodami arī mūsu veikaliņa virtuālajos plauktos http://www.iespejudurvis.lv/?q=lv/veikalins.

Linda Krūmiņa

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: