3 x 4 Saldus gaumē

imagesCA9D5PSKNākamajā nedēļā Saldus novadā notiks ļoti jauka vides nometne: visos četros iniciatīvas ietvaros izveidotajos Sabiedriskajos centros bērni no visiem četriem pagastiem veselas četras dienas būs kopā un aktīvi darbosies. Katru dienu bērni dosies uz kādu no pagastiem, lai izzinātu un darbotos saistībā ar katra pagasta vides īpašajām vērtībām. Novadnieku pagasta teritorijā atrodas Dabas liegums – Sātiņu dīķi ar daudzām interesantām putnu sugām, Zaņas pagastā atrodas Zaņas dabas taka ar Juras laikmeta iežu nogulām un atsegumiem, Jaunaucē bērni iepazīs Jaunauces pils parku – cilvēku veidotu objektu, bet Šķēdē piedalīsies zaļā sporta nodarbībā. Tāds būs mūsu vasaras 3 x 4! Stāstīsim, ko būsim atklājuši.imagesCAEOQCJW imagesCATG2BDT

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: