Tirzā top neierastas teikas

Tirzā nekad nav garlaicīgi! Šoreiz pie mums top „pasakas ar ausīm”! Jūnija sākumā dažāda vecuma bērni kopā ar skolotājām vairākas dienas cītīgi gatavoja kaut ko pavisam neierastu. Tapa trīs burvīgas īsfilmas par Tirzu, kuras ikviens var apskatīt Tirzas pagasta YouTube kanālā. Bērnu uzdevums šo dienu laikā bija uzrakstīt un iestudēt pašiem savu versiju par kādu no jau esošām teikām. Jaunie mākslinieki paši rakstīja scenāriju, gatavoja rekvizītus un tērpus un iejutās tēlos, katrai komandai bija arī savs režisors. Prieks, ka labais laiks mūs lutināja, jo bērni varēja filmēties brīvā dabā – gan pie Tirzas baznīcas, gan Tirzas pils. Aktierus neapstādināja pat tas, ka pie Tirzas pils nav tik viegli piekļūt, viss ir aizaudzis. Ikviens dalībnieks, pat paši mazākie, ar nopietnību iesaistījās filmu veidošanas procesā, un nedēļas beigās visi kopā arī priecājāmies par paveikto.

Šo bērnu vasaras brīvdienas noteikti ir sākušās krāsainas!

Anete Ziepniece

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: