Tirzā top filmas un atdzīvojas pasakas

filmu pirmizradeNu, lūk, pēcapstrāde, kā to sauc profesionāļi, notikusi, arī pirmizrāde aizvadīta, un nu arī mēs kopā ar lielajiem un mazajiem tirzmaliešiem varam priecāties par trīs jaukajām īsfilmām, kas tapušas pašu spēkiem no ieceres līdz gala produktam.
https://www.youtube.com/playlist?list=PLuUrae3nE7x1M-ZjSS1LGKBfUjVKqRTDi Bērni priecīgi, daudz ko iemācījušies, un galvas pilnas ar jaunām idejām. Šis ir arī īstais brīdis, lai teiktu lielu paldies Anetei Ziepniecei, kura, pati bērnu pulkā īsti neatpazīstam, paspēj gan visu sakoordinēt, gan mācīties augstskolā, gan vienu pēc otra īstenot savus visai drosmīgos sapņus. Lai mums katra kopienā pa tādai Anetei!ilustraciju veidosana malna spoka aizkulises tiek gatavoti zobeni - butarorijas

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: