Tirzā pieaugušie iegūst pamatizglītību arī tālmācībā

talmaciba pamatizgl. Tirzas pskŠogad Tirzas pamatskolā apliecības par pamatizglītības iegūšanu saņems arī pieaugušie, kuri iestājās skolā pēc 10 -20 gadu pārtraukuma. Viņi uzdrīkstējās mēģināt un uzvarēja! Skolas kolektīvam tā bija jauna pieredze, un mēs esam priecīgi, ka varējām palīdzēt, gandarīti, ka kopā pārvarējām neticību un nedrošību. Kopīgi paveicām šķietami nepaveicamo, tāpēc no sirds apsveicam mūsu tālmācības absolventus! Vienlaikus mēs gaidām jaunus studentus – nāciet, rakstiet, zvaniet. Tas ir iespējami! Uzdrīkstieties! Mums ir pozitīva pieredze, akreditēta programma un pedagogi, kas gatavi strādāt individuāli ar katru studentu. Mācības notiek e-vidē, bet iespējami arī citi varianti. Informāciju meklējiet skolas mājas lapā www.tirzasskola.lv vai zvaniet 64473934, 26954827. Tirza pamatskolas direktore Svetlana Ziepniece

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: