Meža darbi, ekotransports, talkas zupa un citi jaukumi Viļakā

MEZAINA_NEDELA_ZIGUROS_25Arī pie mums, pārmaiņu skolu draugiem Viļakā, šovasar viss notiek. Aizvadīta aktīva  Mežainā nedēļa Žīguros, kurā kopā ar saviem skolēniem tikām uzaicināti piedalīties aktivitātēs un vadīt vides spēļu darbnīcu, aktīvi iesaistījās arī vecāki.  Meža radošajā dienā tapa floristikas rotājumi, par kuriem pašiem ir milzīgs prieks, īpaši radoši darbojās mammas Anita, Ilze un Inga, izskan sajūsma par interesanti pavadītu dienu kopā ar bērniem, bet bērni priecājas par iespēju meklēt idejas un īstenot rotājumos. Jauku piedzīvojumu pilna ir Meža darbu diena. Bieži esam mežā, bet šoreiz kopā ar Annu Āzi iepazinām mežu  no cita skatu punkta, pamanījām aizsargājamos augus, dažādus ķērpjus, īpaši patika vērojumi ar binokli, pasaule pavērās pavisam savādāka, ekskursijas gaitā vācām koku lapas un noslēgumā sajūsma, top izzinošs gobelēns. Un gardā talkas zupa! Mums patika nav īstais vārds; mēs bijām sajūsmā! Ar nepacietību tika gaidīts Meža draugu saiets, jo esam Vides izziņas spēļu punkta vadītāji; mums iet jautri, spēlēs iesaistās gan bērni, gan pieaugušie, protams, ka izmantojam arī šīs dienas daudzveidīgās iespējas: izvizināties ar ekotransportlīdzekli – zirgu, aktīvi padarboties dažādās radošajās darbnīcās, top neparastas medaļas, čiekuru putni, mārītes uz akmentiņiem, dekupāžas darbi uz koka dēlīšiem un izpratne par meža dzīvi ekskursijā. Garšīgā zupa, meža dziesmas un sajūsmas iespaidi braucot mājās.  Mēs esam aizvadījuši burvīgu nedēļu, izbaudot vasaru mežā. Paldies Valentīnai un Andrai par fantastiski radošu darbu!

Inese Rēvalde

MEZAINA_NEDELA_ZIGUROS_4 MEZAINA_NEDELA_ZIGUROS_30 MEZAINA_NEDELA_ZIGUROS_33

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: