Kā „Saule iespīd manī” Kurmenē

Kurmene-lasmaNometne, kas šovasar notika Kurmenē, bija lieliska atpūta kopā ar savu ģimeni, labi un ļoti interesanti pavadīts laiks. Visi sociālie darbinieki bija laipni un bija padomājuši par visu. Interesantas bija āra aktivitātes ar bērniem, spēlējot spēles brīvā dabā. Arī savā starpā ģimenes bija draudzīgas. Bērni savā starpā ātri sadraudzējās un kopā spēlējās. Viņiem bija jautri un interesanti. Arī ugunskura kurināšana un ēdiena gatavošana uz tā bija laba. Ļoti patika nodarbības pie psiholoģes, kas bija atbraukusi no Rīgas. Un ļoti īpaša, protams, bija ģimeņu fotosesija, ko tik sirsnīgi novadīja fotogrāfe Džeina. Jautri bija tas, ka darbinieki bija izdomājuši stafeti, tas deva arī pieaugušajiem iespēju atcerēties bērnību un skolu. Prieks bija arī par saņemtajiem diplomiem, kas ļaus atcerēties šo nometni. Rīta vingrošana un vakara pasaku lasīšana bija gan veselīga, gan ļoti laba. Būtu labi, ja būtu bijis laiks kādai pastaigai ar bērniem.

Šādas nometnes ir jārīko biežāk, jo tās satuvina ģimenes, kurās ne vienmēr atrodas iespeja pavadīt laiku kopā. Liels paldies tiem darbiniekiem un cilvēkiem, kas to visu organizēja.

Lāsma Oša, nometnes dalībniece

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: