Pagalma svētki Tirzā turpinās!

pagalma svetki tirza 1Arī šogad kāpjam dzeltenajā autobusā, lai kopā dotos ciemos pie pagasta vecākajiem iedzīvotājiem. Pirmā pietura – Tirzas sociālās un veselības aprūpes nama lapenīte. Lai gan aprīļa pēdējajā dienā saulīte bija izdomājusi paslēpties un diena bija pavisam nemīlīga, Tirzas pamatskolas skolēniem tas netraucēja parādīt savus talantus un iepriecināt sociālā nama iemītniekus, ienesot saulīti drēgnajā dienā.

Pēc neliela koncertiņa sniegšanas bērni aktīvi un radoši darbojās kopā ar skolotājām, veidoja neierastas lietas – trauciņus no avīzes loksnēm un plastmasas glāzēm, auskarus un citas rotas no plastmasas pudelēm, grieza, līmēja un krāsoja.
Protams, neiztika arī bez ugunskura kurināšanas un garšīgo desu cepšanas.
Nāc arī Tu uz pagalma svētkiem! Tiksimies 21. maijā Tirzas pagasta Virānē – „Virdienās” un 28. maijā „Kopdarbībā” Tirzā.

pagalma svetki tirza radosa darbnica pagalma svetki tirza

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: