Kazdanga aug, attīstās un aicina ciemos

Kazdangas stāsts ir viens no pārmaiņu skolu veiksmes stāstiem – par to, kā vietējie ļaudis apvienojas, notic savai varēšanai un strādā – un tad arī resursi un atbalstītāji teju vai paši atrodas. Biruta Konrāde kopā ar domubiedriem allaž stāsta ko jaunu un šoreiz aicina uz Tūrisma informācijas un Mūžizglītības centra atklāšanu 3. jūnijā plkst. 13:30 Aizputē, Atmodas ielā 16. Atklāšanas ceremoniju kuplinās arī izstāde “Starptautiskais čuguna mākslas simpozijs”, papīra pastkaršu liešana ar ierosinājumiem un laba vēlējumiem Tūrisma informācijas un Mūžizglītības centram papīrmākslas darbnīcā “Viktora vēstules” no Siguldas, savukārt noslēgumā tiek piedāvāta ekskursija pa Aizputi kopā ar Aizputes novadpētniecības muzeja vadītāju Jolantu Bergu. Kārdinošs piedāvājums skaistai vasaras dienai!Kazdanga-TMIC-ielugums

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: