Jau atkal prieki kādā no Tirzas pagalmiem!

pagalma svetki virdienas 3Jau atkal pagalma svētki ir izskanējuši, un mums ir priecīgs prāts. Tirzas pagasta Virdienās jau otro gadu plašo pagalmu piepilda smiekli vairākās paaudzēs – Tirzas pamatskolas jaunāko klašu skolēni ieradušies ciemos pie pagasta vecākajiem iedzīvotājiem. Šoreiz pagalmā sapulcējās 11 jaukas un atsaucīgas omītes, kuras ar prieku vēroja skolēnu priekšnesumus, plaukšķināja un dziedāja līdzi dziesmām, kā arī iemācījās sasveicināties zimbabviešu valodā! Man ir tik liels prieks, ka vecajiem cilvēkiem nav pat bailes kāpt pārpildītā autobusā ar spiedzošiem bērniem. Par spīti visām kaitēm un nedrošībām viņi nāk, jo grib parunāties savā starpā, un, protams, pabūt kopā ar bērniem.

Šoreiz pasākuma otrajā daļā bērni kopā ar omītēm spēlēja dažādas galda spēles – dambreti, riču raču, krāsu spēli un citas. Vecmāmiņas atzina, ka sen nav spēlējušas šādas spēles, taču vēlāk bija priecīgas, ka viņām bija iespēja satikties un sarunāties ne tikai savā starpā, bet arī komunicēt ar bērniem. Jau tika kalti plāni par to, ko kundzītes varētu iemācīt skolēniem – varbūt kopā audzēsim tomātus?

Tiksimies nākamajos pagalma svētkos jau nākamnedēļ, 28. maijā, pagalmā „Kopdarbība” Tirzā!

Anete Ziepniece

pagalma svetki virdienas 1 pagalma svetki virdienas 2 pagalma svetki virdienas

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: