Brenguļos talko ar prieku

OLYMPUS DIGITAL CAMERAJaukā sestdienas rītā Brenguļu sākumskolas saime – skolotāji un skolēni kopā ar vecākiem priecīgi ķērās pie grābekļiem, ķerrām un zāģiem. Skaistā bērzu birzīte pie skolas mazliet aizaugusi, lapām piebirusi gaidīja talciniekus. Apņēmības pilni visi ķērās pie darba. Lielie ar grābekļiem rausa kopā vecās lapas, dažs mazāks talcinieks, kam vieglāk pieliekties, naski vāca sausos zarus. Martas tētis ar zāģi prasmīgi atbrīvoja bizīti no kritušajiem kokiem, savukārt Mika tētis braši nesa baļķēnus un krāva kaudzē. Mammas, skolotājas un auklītes ar grāciju gaiņāja lapas glītās kaudzēs. Mūsu brašie Aigars ar Jāni naski ķērās pie transporta līdzekļa – ķerras, lai tās aizvestu uz ugunskuru. Toma vecmāmiņa čakli strādāja pati un ierādīja darbu arī mazdēlam. Pēc brīža mūsu rindas papildināja papildspēki – Gata un Milanas omīte ar kārtīgām dārznieka šķērēm saposa mūsu stādīto dzīvžogu. Direktore Sandra kūra uguni, grieza sīpolus, burkānus un lielajā čuguna katlā gatavoja talkas zupu. Visi darbojās ar patiku un no sirds. Tā vien likās, ka darbs mūsu čaklajās rokās pats padarījās.

Pēc kārtīgas strādāšanas bija pienācis laiks pusdienām. Visi – gan lieli, gan mazi varēja atjaunot spēkus, baudot skolas direktores vārīto zupu.

Paldies visiem, kas skaisto sestdienas rītu veltīja kopā strādāšanai un prieka vairošanai!

Sandra Kaufmane, Brenguļu sākumskolas direktore

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: