Beverīnieši rāda savas prasmes Valmierā

OLYMPUS DIGITAL CAMERA16. maijā biedrība “Iespēju durvis” kopā ar biedrību “Beverīnas amatnieki” un Beverīnas novada mazajiem uzņēmējiem – šokolādes darbnīcu “Rchocolate” un AS “Trikātas siers” piedalījās Vidzemes uzņēmēju dienās Valmierā. Prezentējām jauno, ar SFL atbalstu iegādāto biedrības stendu un informatīvus izdales materiālus par biedrības aktivitātēm un Beverīnas novada izglītības iestādēm. Pats svarīgākais bija tas, ka mēs tur bijām un sevi parādījām; kaut arī likās, ka apmeklētāju interese nebija gana liela, stends noteikti piesaistīja garāmgājēju uzmanību.

Foto no pasākuma var aplūkot šeit: http://www.beverinasnovads.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=2936:vidzemes-uzmju-diens-piedals-ar-bevernas-novada-uzmji&catid=97:kultras-paskumu-fotogalerijas&Itemid=262

Linda Krūmiņa, Biedrības “Iespēju durvis” vadītāja

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: