Tiks pētīta ierasti neierastā Maliena

2014-04-06 14.53.56Kad bērni atkal un atkal jautā, vai vasarā notiks nometne, tad izvēle ir viena- jāraksta projekts. Un tā, pateicoties Alūksnes novada Izglītības pārvaldes izsludinātajam vasaras nometņu projektu konkursam un atbalstam tajā, no 3. līdz 6.jūnijam Malienā darbosies dienas nometne 1.-6.klases skolēniem „Ierasti neierastā Malienā”. Tā vairāk piemērota būs tādiem dalībniekiem, kam patīk kustēties, pētīt, meklēt. Četru dienu laikā ar dažādu spēļu palīdzību veiksim ceļojumu pa Malienas pagasta teritoriju, cenšoties ieraudzīt iepriekš nepamanīto, neparasto, pārsteidzošo un kopā labi pavadīt laiku. Savā pulkā aicinām ikvienu skolēnu, kuram tas interesē. Iesāksim savu vasaru ar patīkamiem notikumiem, tad tās turpinājums noteikti būs labs! Labu ceļavēju, Tev, vasara!

Ilze Andronova, Malienas pamatskolas skolotāja

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: