Brocēnu pirmā ģimeņu foruma cāļi saskaitīti

Lūk, arī pirmais kopsavilkums un pārdomas par pirmā Brocēnu novada vecāku foruma norisi: tajā piedalījušies 153 dalībnieki, t.sk., 66 vecāki, 67 bērni, 6 skolotājas, 7 brīvprātīgie, 3 lektori un 4 organizatores, un, spriežot pēc noslēgumā izteiktajām domām, diena bijusi ar lielu plus zīmi. Lūk, ko par ieguvumiem, savām vēlmēm un mācīšanos kopumā saka paši dalībnieki: Šodien es – ieguvu atziņas un labi pavadīju laiku, ļoti vērtīgi pavadīju dienu, iesaistījos interesantās nodarbēs, sajutos gaidīta, man bija svarīgi skolā satikt citus vecākus, noklausījos interesantu lekciju, esmu gandarīta par dzirdēto un redzēto, uzzināju daudz nepieciešamu lietu bērna audzināšanai, ieguvu daudz skaistas, pozitīvas emocijas un zināšanas, sapratu dažādu pieeju nepieciešamību, jauki vārdi, darbi, dāvanas, kvalitatīvi pavadīts laiks.

Es vēl vēlos – lai skolas bērni izaug laimīgi, domāju, ka šāda veida pasākums ir tikai sākums labai sadarbībai ar skolu un ģimeni, sadarboties ar skolu, teikt, ka pasākums ir labs un vajadzīgs, apmeklēt līdzīgus forumus, lai arī turpmāk tiktu rīkoti šādi forumi, ļoti gribētos vēl dzirdēt interesantus lektorus par dažādām tēmām, vairāk sadarbības iespējas ar skolu, kopīgas vakarēšanas, sadarbību – skola-vecāki, kur svarīgākais ir bērns, lai kaut kas mainītos, ņemot vērā izteikto, satikt tādos pasākumos vairāk tēvus.

Būtu nepieciešams – turpināt iesākto, vairāk šādu pasākumu par dažādām tēmām, iesaistīt vairāk vecāku, ģimeņu, turpināt šo tradīciju, diskusiju vadītāju kādu no vecākiem, padomāt par efektīvāku reklāmu, informācijas izplatīšanu, šādu forumu divas reizes gadā, būtu vēlamas sportiski izklaidējošas aktivitātes.

Mācīšanās ir – panākumu atslēga, pamats veiksmei nākotnē, kopīgs darbs, piedošana, mīlestība, sena patiesība, mūžīga vērtība, interesanta, saistoša, mūžīga, dzīvošana un attīstība, ieguldījums.

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: