Brocēnu Laura – sieviete, kura ripina uz priekšu dzīvi

SapnuStudijasStilaKursi-27.10.2012-IMGP2782“Dzīve tek uz priekšu tāpēc, ka ir cilvēki, kas to ripina. Mūsu Laura Miķelsone no Brocēniem nešaubīgi tāda ir. Daudzi no mums viņu apbrīno, citi – cenšas pārņemt pieredzi, idejas un līdzināties viņai. Šoreiz jauna iespēja ieraudzīt un sadzirdēt Lauru no citas puses. Gaidot Mātes dienu, 8. maijā plkst. 21:15 LNT ēterā būs skatāma dokumentālā filma “Latvijas faili. Sievietes aicinājums”. Uzzināsiet ne tikai viņas kvēlāko pārliecību par sievieti uz stipra vīrieša fona un viedokli par kļūmīgo dēlu audzināšanas tradīciju, bet arī to, kāpēc galvenā varone baidās no baltas kleitas, necieš motorzāģus un savulaik pirmajā klasītē mātes dienas pasākumā savai mammītei uzdāvinājusi degvīna glāzītes.Filmā izsekosim vienai dienai divu brīnišķīgu sieviešu dzīvē, iepazīsim arī vienu no tā dēvētajām “TTT zelta meitenēm” – vienu no talantīgākajām 20. gs. latviešu basketbolistēm Ilzi Šulci-Brumermani, kura savu aicinājumu īstenojusi, uzaudzinot četrus brīnišķīgus bērnus. Ticiet man, šīs dāmas zina īpašas pavarda kuršanas receptes!”  Tā mūs uz tikšanos pie TV ekrāniem aicina  arī mūsu cilvēks –  filmas scenārija autore Ligita Lukstraupe. Skatīsimies, priecāsimies, leposimies un mācīsimies!

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: