Brocēnos notiek novada vecāku forums

20140412_123633Šorīt Brocēnu vidusskolas zālē pietrūka krēslu, un tas ir vislabākais, kas var notikt, ja ar drebošu sirdi izsūtīta ziņa, ka vienā skaistā pavasara sestdienā skolā notiks pirmais novada vecāku forums. Jau tuvojoties skolai nevarēja nesmaidīt, redzot gājēju straumes un rosību autostāvvietā – lielie, mazie un ļoti mazie priecīgās, krāsainās urdziņās plūda uz skolu. Sākumā neliels sirdi sildošs koncerts, kas apstiprina, ka šeit dejo visi, kam tas iet pie sirds, ne tikai izlase, un tad jau arī dejošana sanāk no sirds un aiziet uz sirdīm. Tad dalīšanās grupās darbiņu veikšanai: pieejami interesanti piedāvājumi mazajiem pirmsskolniekiem (lērums zīmuļu, flomāsteru un pat lielā tāfele ar īstu krītu un rotaļas visam pa vidu), sportiskās aktivitātēs lielākajiem bērniem un skolēniem un veselas trīs sarunu tēmas vecākiem.

Tālākajā dienas gaitā plānotas vecāku diskusijas (un šoreiz tiešām bez skolotāju klātbūtnes; ne tāpēc, ka kas slēpjams, un tomēr), kuru rezultātā vajadzētu izkristalizēties priekšlikumiem, jauninājumu vai izmaiņu ieviešanai novada līmenī.

Vislielākais prieks, ka Brocēnu bišu stropā visi apvienojušies draudzīgā komandā: skolotāji, skolēni, bijuši skolēni, draugi un domubiedri, un visiem ir patika pielikt roku, sirdi un prātu, lai Brocēnos bērniem un ģimenēm būtu vēl labāk.

20140412_111922 20140412_110839

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: