Vai šī skola ir manējā?

MEziniekiIr tā, ka dzīve saliek kopā lietas, iespaidus, notikumus, kuri pirms tam dzīvojušies, cits par citu pat nenojaušot. Vakardienas „Izglītībā un Kultūrā” nopublicētas manas sen nobriedušās pārdomas par to, cik lielā mērā skolas ir vai nav skolēnu „otrās mājas” vai vienkārši vieta, kur labi justies un līdz ar to produktīvi un jēgpilni mācīties. Un šodien saulainā pavasara dienā man bija iespēja viesoties Mežinieku pamatskolā, kur vestibilā aicinoši gozējas vietējais reklāmas stabs un direktora stāsta par dambretes spēlēšanu starpbrīžos, kas aizvedusi līdz labiem panākumiem arī sacensībās, un tas viss izskatās kā dzīvs apliecinājums tam, ko tikko biju rakstījusi – ka mums ir mājīgas un draudzīgas skolas. Vairāk lasiet šeit pievienotajā rakstā. ATuna_vai mana skola-I&K_13.03.2014

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: