Druvienas rokdarbnieces darbojas un iedrošina citus

rokdarbi9.martā Druvienas pamatskolas Amatu centrā notika kārtējā rokdarbnieču tikšanās. Šoreiz ciemos tika aicināta Gulbenes amatnieku veikaliņa „ Tradīciju lāde” vadītāja, amatniece Ilze Groznija. Ilze mūs iepazīstina ar sava veikaliņa darbību, piedāvājuma klāstu, vairāk pieprasītajām precēm. Viņa aicināja Druvienas sievietes nebaidīties, novērtēt savu darbu un rādīt to plašākai publikai. Ļoti atzinīgi Ilze novērtēja gan pērļotas kaklarotas, gan keramikas darbus un klūgu pinumus, ko veido mūsu amatnieces. Daži no darbiem jau pieejami veikaliņā. Pēc grāmatvedības kursiem druvēnietes tiešām ir sasparojušās un nolēmušas reģistrēties kā pašnodarbinātās personas, lai nopietni sāktu nodarboties ar rokdarbiem un gūtu no tā papildus ienākumus ģimenei. Kopā ar Ilzi turpinājās praktiskā nodarbība – apguvām ziedu piespraudes izgatavošanas prasmi no atlasa auduma.

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: