Zanes vārda diena šogad īpaši priecīga

Līdzko šorīt biju apsveikusi Zanes no savu tuvāko cilvēku loka, saņēmu epastu no Tirzas pamatskolas direktores Svetlanas ar vislabāko ziņu, ko iespējams saņemt: „Labrīt, Aija, tāda brīnišķa diena – Zanei vārda diena, un nauda ir saziedota! Sirsnīgs paldies visiem kas ziedoja, domāja labas domas, lūdzās!”, un pielikumā Zanes brālēna vakarvakarā direktorei sūtītās īsziņas teksts: „Paldies, ka mūsu skola ir uzsākusi šo akciju. Zanei vajadzīgā summa ir saziedota! Rīt pārskaitīs naudu klīnikai, un tad jāpako ceļa somas. Liels prieks un iespēja dzīvot! Paldies visiem! Mārcis Rudzītis.” Tā notiek, ja kaut ko ļoti vēlas. Ja dalās. Ja dara. Atcerieties teicienu par to, cik tas ir viegli – izdarīt lielas lietas – ja katrs atnes mazu žagariņu?

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: