Tirza – skola pieaugušajiem

Tirza_uznemejdarbiba 04.02.2014.Kopš projekta „Iespējas visiem” pēdējas aktivitātes ir pagājuši nedaudz vairāk, kā divi mēneši, un mums ir vairākas labas ziņas: pirmkārt, pieaugušie turpina mācīties, otrkārt – skola, pašvaldība un NVO vēl vairāk sadarbojas, lai tas varētu notikt. Nodarbības uzņēmējdarbībā vada skolotāji, liekot lietā pieredzi, kas iegūta projektā „Iespējas visiem”. Notiks arī nodarbības vebināra formā, pieaicinot palīgā pasniedzēju ar starptautisko pieredzi Jāni Baltaču. Apmācības finansē Gulbenes novada dome, projektu sagatavoja skola un mūžizglītības koordinatore Tirzas pagastā Iveta Ziepniece. 

Nodarbības angļu valodā GRUNTVIG projektā “Long life learning a key to employability for the disadvantaged” vada brīvprātīgie jaunieši no biedrības ”KāpNes”. Nodarbībās vācu valodā reiz iegūto, bet aizmirsto palīdz atsaukt atmiņā brīvprātīgā jauniete Natālija no Vācijas, kas šajā mācību gadā darbojas skolā (programma Jaunatne darbībā).

Tirzas pamatskolas direktore Svetlana Ziepniece

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: