Tirzai vajadzīgs atbalsts – lai glābtu Zani

Šādu ziņu šorīt atradu savā epastā. Tirzmaliešus esam iepazinuši kā ļaudis, kuri pamana, kam nepieciešam palīdzība, aši sadodas rokās un ķeras pie darba. Nu palīdzība nepieciešama viņiem pašiem tuvam cilvēkam. Kā tirzmaliešu vārdā stāsta Tirzas pamatskolas direktore Svetlana Ziepniece, „Zane ir mūsu sporta skolotāja māsīca, kuru glābt var tikai operācija Vīnes klīnikā. Labdarības akciju sāka mūsu skolas bērni decembrī. Labdarības koncertos un tirdziņos tika saziedoti 200.LVL. Tagad akciju „Glābsim Zani” izsludināja  ziedot.lv. Aicinām pārmaiņu skolas palīdzēt vismaz ar publicitāti!” Vairāk informācijas un ziedošanas iespēja atrodama http://www.ziedot.lv/lv/project/1950/swedbank

Katram no mums ir kāds sapnis, ko vēlējāmies Jaunajā gadā.  32 gadus vecajai Zanei lielākā Jaunā gada dāvana būtu  iespēja dzīvot. Lai tas notiktu, varam palīdzēt mēs ikviens.

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: