Tirza: esam atvēruši skolas durvis un arī savas sirdis vietējai sabiedrībai

2012_SM2S_20_tirza nosl.k.25.11.13.25.novembrī projekta īstenotāji, atbalstītāji, sadarbības partneri sapulcējās uz Projekta „Iespējas visiem” noslēguma konferenci skolā. Skatījāmies jauniešu veidoto filmu „Iespējas visiem – mīts vai realitāte?”, dalījāmies atziņās un plānojām turpmāku attīstību. Visu vienojošā atziņa ir – tagad mēs zinām, ka mums te ir forši! Bet iespējas jāmācas ieraudzīt un izmantot. „Cilvēkiem (un arī skolai) ir radusies pārliecība, ka esam vajadzīgi vietējai kopienai. Pagasta cilvēki neiesūno, bet iegūst stimulu darboties un gūst no tā prieku. Mēs ieguvām lielāku ticību, ka arī šeit Tirzā kaut kas notiek un attīstās.

Tas, ko skola cilvēkiem piedāvā, ietilpst trīs vārdos sadarbošanās, saskarsme, satikšanās. Projektā mēs mācījāmies uzklausīt vienam otru, ieraudzīt vienam otru, dot padomu un aicināt jaunām lietām, darbībām. Skola devās „cilvēkos” (izgāja „tautās”) un aicināja pie sevis darboties, mācīties, draudzēties, vienkārši būt kopā.”

No projekta mēs labprāt paturētu visu, un daudzas aktivitātes patiešām turpināsies! Iegādāto aprīkojumu izmantos darbnīcas un Mazulīšu skola, jaunieši sporta zālē spēlēs florbolu, smilšu kastē spēlēsies bērni, Ziemassvētku koncertā būs aerobikas, hip-hop deju un jauno ģitāristu priekšnesumi. Zēnu mājturības kabinets mēneša trešajā un ceturtajā sestdienā piedāvās iespēju darboties visiem, kam interesē kokapstrāde. Un vēl mēs gribētu nepazaudēt izjūtu, ka ir tik labi kopā darīt lietas!

Esam atvēruši skolas durvis un arī savas sirdis vietējai sabiedrībai.

Projekta direktore Svetlana Ziepniece

2012_SM2S_20_tirza paldies par darbu

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: