Paveiktā svinēšana Apē

Meklējot sevi starp saējiem27.novembrī Apē tika rīkota sanākšana visiem tiem, kuri ņēma dalību SFL atbalstītajā projektā – dalībniekiem, labvēļiem un projekta komandai.  Dienu iepriekš komandas pārstāvji pavadīja laiku skolas virtuvē, kurā tapa dažādas plātsmaizes svētku dalībniekiem. Sākumā bija prezentācija, kurā tika īsumā pastāstīts un parādītas fotogrāfijas par notikušajām aktivitātēm. Kopumā – 489 apmeklējumi, bet ņemot vērā , ka daži ir bijuši divās vai trīs aktivitātēs, tad varētu būt nepilni trīs simti vietējo kopienas iedzīvotāju, kuri iesaistījušies projekta norisē. Tā ir ceturtā daļa no visiem Apes iedzīvotājiem! Esam tiešām lepni par paveikto.

Katrs no komandas dalībniekiem uzrunāja klātesošos, daloties paveiktajā un ieskicējot nākotnes ieceres. Pēc prezentācijas tika pateikts garšīgs un veselīgs paldies atbalstītājiem, kuri deva idejisku, finansiālu vai materiālu atbalstu.

Uz šo pasākumu tika izgatavotas 200 fotogrāfijas, kuras pēc pasākuma beigām dalībnieki varēja iegūt savā īpašumā. Tas bija patīkams pārsteigums, jo mūsu tehnoloģiskajā laikmetā bildes tiek glabātas elektroniski ar domu, ka kaut kad jau tiks izgatavotas albumam. Pēc pasākuma fotogrāfijas ļoti ātri pazuda, notika maiņa, atdošana tiem, kuri nebija paspējuši paņemt nevienu.

Un tad galvenais pārsteigums – 18 kg smagā torte, kura tika novērtēta kā ļoti garda. Pēc tortes ēšanas neviens nesteidzās mājās, izveidojās grupiņas, pārrunāja dzirdēto, jo izrādījās, ka vieni savā aizrautībā nebija pamanījuši citu darbošanos; dzirdējām daudz paldies par paveikto un vēlmi un spēku turpināt.

Paldies Sorosa fonda – Latvija komandai, jo, ja šo gadu Apē vajadzētu apzīmēt ar vienu simbolu, tad tas būtu liels smaids!

Bildes līdznešanai Projekta dalībnieki Sagataves darbi pirms pasākuma Projekta prezentācija Projekta komanda veicot sagataves darbus

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: