Zibēt zib adatiņas Allažos…

projektam bildes 092Zibēt zib adatiņas Allažu pamatskolā – tā šobrīd ir mūsu aktualitāte, jo par projekta finansējumu esam iegādājušies audumu un šujam brunčus un kreklus folkloras nodarbībām, arī skolēnu deju kolektīvam. Šūšanas darbnīcā var noslīpēt esošās un apgūt jaunas prasmes, jo prasīgā un stingrā vadītāja ik pa brīdim atgādina- dāmas, turam taisnu vīlīti! Arī citām projekta aktivitātēm izveidojies savs atbalstītāju pulciņš.

Turpinās aktīvs darbs Gadskārtu radošajā  darbnīcā , tur notiek improvizētas rotaļu nodarbības, gatavojam ķekatu maskas, dziedam dziesmas.

Sen gaidīts notikums  visiem allažniekiem būs Dabas izziņas takas atklāšana novembra otrajā pusē, jo šīs takas izveidē piedalījušies daudzi vietējās sabiedrības aktīvisti . Takas izveidi atbalstījuši arī vietējie uzņēmēji- iespēju robežās palīdzot  gan finansiāli, gan dāsni piešķirot  materiālus. Par  SFL projekta līdzekļiem radās iespēja iegādāties uzskates līdzekļus, lai izveidotu metodisko bāzi padziļinātai dabas procesu izpētei Taču  uzskates līdzekļi tiek gatavoti  arī pašu spēkiem .

Jau savlaicīgi gatavojas  darbam jaunajās izziņas takās pirmskolas un sākumskolas  skolēni, padziļināti pētot  dabā notiekošos procesus.

Svarīgs notikums  būs iedzīvotāju forums 22.novembrī, kurā sanāksim kopā , lai padalītos ar jau realizēto- un vienotos par tālākās attīstības perspektīvām.

Esam priecīgi, ka darba pilnas rokas!

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: