Tirzā zina: Hip hop – tas nav vienkārši!

2012_SM2S__Tirza-hip hop d-caHip-hop dejas soļi nemaz tik vienkārši rokā nedodas – tāds mūsu secinājums. Nepacietīgākie atmet ar roku, bet neatlaidīgākie turpina. Tā vai citādi, katrā darbnīcā ceturtdienās pulcējās ap 20 interesenti. Vērojumi no malas: 1) nu jau sanāk krietni labāk, nekā sākumā; 2) tā ir vienreizēja iespēja izdejoties no sirds ikvienam; 3) nav vajadzīgs deju partneris- vari dejot kaut viens pats; 4) uz šo darbnīcu atnāk arī tie, kas citās aktivitātēs iesaistās nelabprāt; 5) tas vienkārši ir kaut kas!

Paldies deju vadītājai, kas brauc pie mums no Gulbenes. Tiem, kas būs patiesi aizrāvušies ar hip hop deju, iespējams turpmāk varēs palīdzēt Gulbenes jauniešu centrs „Bāzē”.

Projekta direktore Svetlana Ziepniece

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: