Spoku un mošķīšu saiets Trikātas pamatskolā „Spoki jokojas”

halovinsKrēslainā 24. oktobra vakarā Trikātas pamatskolā pulcējās lieli un mazi mošķīši, spoki, raganiņas un citi fantāziju un baismu tēli,  lai paviesotos pie SKOLAS GARIŅA, spocīgi izjokotos un dotos bezbailīgā spoku  pārbaudījumu ceļojumā pa skolu. Pārbaudījumus bija sagatavojuši 9. klases skolēni audzinātāja Guntara vadībā un skolēnu līdzpārvalde.

Spoku un mošķīšu saietu atklāja tradicionālā spoku modes tērpu parāde, ko vēroja moža gariņu žūrija,  kā  pašus spocīgākos „kronējot” Danielu Tabarovu (2.kl.), Albertu Zundānu (4.kl.) un Arvildu Deduškeviču (1.kl.). Bezbailīgo ceļojumu ar neparastu priekšnesumu ieskandināja SKOLAS GARIŅA sūtnes, mošķītes –  perkusionistes Amanda Veikšāne un Agnese Bevza no 6. klases.

Pēc kopējas pulcēšanās skolas zālē katra spoku komanda ar klase audzinātāju – spoku barvedi, saņēma ceļojumu karti, kuru vērojot, viesojās SPOKU DARBNĪCĀS un izturēja pārbaudījumus. Nācās gan trenēt atmiņu, gan uzspēlēt spoku boulingu, uzkopt mošķu mītni, ļauties neprātīgam SPOKU DISKO, būt attapīgiem, izveicīgiem un pavisam bezbailīgiem. Pēc ceļojuma katra komanda saņēma GODA RAKSTU un saldas balvas no SKOLAS GARIŅA kā apliecinājumu par  izturētajiem pārbaudījumiem.

Spokošanās un jokošanās turpinājās klašu vakaros. Visbezbailīgākie izrādījās 4. klases skolēni, viņu vecāki un audzinātāja Maruta, kuri pēc pasākuma nakšņoja skolā.

Aiga Gartmane

halovins1 halovins2

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: