Ozolu pamatskolā top dāvanas

DSC03084Valkas novada Ozolu pamatskolā projekta „Mācāmies, strādājam un dzīvojam kopā ”ietvaros, turpina strādāt radošās darbnīcas. 4. novembrī Ingas Baumanes vadībā pagatavojām Lāčplēša dienai veltītus svečturus, kuri tika izmantoti Lāpu gājienā uz Aumeisteru kapiem. Tie rotāja arī Mierkalna tautas nama logus, Latvijas valsts proklamēšanas 95.gadadienai veltītajā pasākumā. Brošas – piespraudes un mobilo telefonu piekariņus mācīja pagatavot Kristiāna Brolīte. Darbiņi tika veidoti dažādi. Bija interesanti vērot, kā mazākie dalībnieki pacietīgi vēra pērlītes. Dažus no pagatavotajiem piekariņiem uzdāvinājām bērniem, kuri piedalījās skolas rīkotajā vizuālās mākslas konkursā „Mana zeme – Latvija.”

Domāju, ka radošajas darbnīcas, kur ir iespējams apgūt jaunas prasmes un iemaņas, visiem kopīgi veidojot kādu mākslas darbu, ir iespēja iepazīst vienam  otru un pasmelties jaunas idejas.

Tuvojas Ziemassvētku laiks, tāpēc aicinām vēl izmantot iespēju apmeklēt novembra nodarbības, kurās mācīs pagatavot svētku kartiņas, adventes kalendāru un adventes vainagu, kas var kļūt par īpašām dāvanām sev tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem.

DSC03050 DSC03055 DSC03074 DSC03081 DSC03088

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: