Ērģemes pagastā darbojas Vecāku un bērnu skoliņa

PII novembrii 051Vecāki, nu jau trešo reizi tiekoties ar psiholoģi Guntu Danci, jūtas droši, uzklausa un dalās savā pieredzē par lomām ģimenē un uzmanības deficītu mūsu bezgala steidzīgajā ikdienā. Par to, kā sev tik dārgo laiku padarīt par „vērtīgu” arī atbildot uz neskaitāmajiem bērna jautājumiem un kā veltīt laiku katram no ģimenes bērniem atsevišķi – tikai viņam vien!

Kā allaž nodarbības laiks ir par īsu, jo tik daudz gribās pajautāt un sagaidīt atbildes! Mierinājums – nākoša tikšanās vai individuālās sarunas ar izglītības psiholoģi katru ceturtdienu.

Nodarbība bērniem veltīta gaidāmajiem svētkiem – Latvijas dzimšanas dienai. Pirmsskolas skolotājas kopā ar bērniem pārrunā jau zināmo par Latviju. Bērni prot nosaukt savu dzimto pagastu, ciemu, dažas Latvijas pilsētas, upes, ezerus un galvaspilsētu Rīgu. Ar degsmi bērni dzied dziesmas, iet kustību rotaļās („Tornis”, „Seši mazi bundzinieki”). Pēc šīm aktivitātēm bērni veido Latvijas kontūrā radošu kopdarbu – atzīmē bērniem zināmās Latvijas vietas, pieraksta, izgrezno to ar putnu, dzīvnieku, koku, pilsētu un lauku skaistajām ainavām no žurnāliem un citiem iepriekš sagādātajiem materiāliem.

Radošo veikumu aplūko māmiņas, uzslavē bērnus par viņu zināšanām, samīļo atvasītes un kopā dzied tautasdziesmas par Latviju un tās skaistumu, iet rotaļās.

Rotaļu telpa arvien pieejama pirmsskolas vecuma bērniem ar vecākiem darba dienās no plkst. 15.00 līdz 18.00. 5.decembrī plkst.17.00 gaidīsim mazuļus un viņu vecākus kārtējā nodarbībā!

DSC00519 DSC00525 DSC00526 DSC00921 PII novembrii 016

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: