Vijciema jaunieši dūšīgi tirgojas

mazpulks 007Vijciema mazpulcēniem bija iespēja atkal tirgoties, šoreiz Vidzemes mazpulcēnu forumā Smiltenes novada Palsmanē. Neskatoties uz lielo tirgotāju skaitu, Vijciema mazpulka stends bija labi pamanāms ar interesanto zaļo garšaugu jauno stendu, kuru pagatavoja zēni. Arī meitenes neslinkoja un izgatavoja jaunas brošiņas un dekoratīvos ziedus, kuri ieinteresēja daudzus pircējus. Šādā tirdziņā bērni piedalījās pirmo reizi, tāpēc bija ļoti lielā sajūsmā un priecājās arī par jaunām idejām, kuras bija pamanījuši uz citu tirgotāju galdiem. Lielu interesi izraisīja arī radošā darbnīca „Ziediņš”, kurā katrs interesents varēja iemācīties no lentītēm pagatavot interesantu brošiņu zieda formā. Anita Lotiņa

mazpulks 003 mazpulks 006

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: