Tirza, 7.oktobris, 1. diena karjeras nedēļā

2012_SM2S_20_Tirza_9.kl ar uznemeju Sergeju 2.diena _TirzaSveiki! Šodien skolā sākās karjeras nedēļa! Kas būs? Kas notiks? Ko darīsim? Visu kaut ko! 5. klases skolēni Tirzas pagasta bibliotēkā izzināja bibliotekāra profesiju, pildīja pašizpētes testu internetā. (www.niid.lv) un noskaidroja, ka lielākoties viņi ir mākslinieki, matemātiķi un celtnieki. Viņiem palīdzēja skolotāja Kristīne un bibliotekāre Agrita! 6. un 7. klases skolēni Virtuāli ceļoja profesiju pasaulē(www.profesijupasaule.lv), kā arī runāja ko nozīmē būt darbiniekam un kādi ir darbinieku pienākumi un tiesības.

8. klases skolēni devās ēnot uz baseinu Balvos, noskaidroja peldēšanas instruktora profesijas specifiku un izzināja baseina piedāvājumus .

Savukārt 9. klases skolēni apguva praksē pasākuma organizatora profesijas iemaņas,  jo gatavoja skolotāju dienas pasākumu.

Arī jaunāko klašu skolēni karjeras stundā runājās par dažādām  profesijām un veidoja radošus darbus.

Turpmākas ziņas sekos. Marina

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: