Talka „Zaļajā klasē” pie Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas

Darbiņi lieliem un maziem.wTrīs dienas augustā pie Apes vidusskolas notika rosīga darbība, jo tika organizēta zaļās klases atjaunošana. Nedrošie, savu laiku nokalpojošie koka elementi tika nojaukti un sākti gatavot jaunie. Trešajā dienā pat bija jārūpē pankūkas vakariņās un jāmeklē vietējo iedzīvotāju atbalsts, lai visi talcinieki varētu baudīt tikko vārītu ievārījumu un svaiga piena krūzi. Ieceres bija grandiozas, tādēļ pietrūka spēka, laika un iespēju, lai to pabeigtu. Redzējām, ka nepieciešams turpinājums.

21. septembrī notika talka, kurā piedalījās 40 dalībnieki. Dažās ģimenes ieradās pat pilnā sastāvā. Šoreiz organizatorisko pusi uzņēmās biedrība „AAA klubs” biedri un projekta komandas dalībnieki. Arī gardās pusdienas tapa, pateicoties biedrības un privātpersonu atbalstam. Pēc īsas uzrunas tika sadalīti darbi – daži virtuvē rūpējās par pusdienām, citi krāsoja, lakoja, raka, urba, skrūvēja, slīpēja ut. Ja kaut kā pietrūka, tad talkas dalībnieki to sarūpēja. Darba procesā tika ieviestas dažādas izmaiņas, papildinājumi. Piemēram, soliņus lapenē nomainīja koka bluķīši ar nokrāsotām virsmām dažādās krāsās, lai tos varētu izmantot ne tikai sēdēšanai, bet arī dažādām atrakcijām.

Sešos pievakarē, pēc kārtējās pankūku ēšanas, varēja novērtēt padarīto. Rezultātā tapa šķēršļu slidkalniņi, līdzsvara elementi, četri galdi ar soliem un četri garie soli, „zirnerklis” , atjaunota lapenīte un izveidotas sagataves sajūtu trasītei.

Ar patiesu gandarījumu tagad var vērot starpbrīžus – kad bērni kā zirņi izbirst, lai tikai varētu izmēģināt jauninājumus skolas pagalmā. Daži nāk pat meklēt skolotāju palīdzību, jo pie atrakcijām izveidojušās  rindas.

Kopā pavadītās dienas ir nesušas mums daudz prieka un smieklu, jaunu pieredzi, jaunas idejas, kā arī atziņu, ka cilvēki, kuri ir labprātīgi gatavi ziedot laiku un darbu kopējas lietas labā, dara labāku šo pasauli.

Gardās pusdienas.w Mammas krāso Pat maizīte griezta ar mīlestību Šķēršļu slidkalniņš jau gandrīz gatavs.w Top šķēršlu slidkalniņš Uzruna pirms darbaw

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: