Rokdarbu klubiņš Drustos – vecākiem un bērniem

pukeDarbs Drustu rokdarbu klubiņā turpinās. Mūsu galvenais uzdevums ir iepazīties ar pēc iespējas vairāk rokdarbu veidu pamatelementiem, lai vēlāk katrs dalībnieks varētu apsvērt savas vēlmes, iespējas, intereses un izvēlēties sev piemērotāko veidu ar ko nodarboties nākotnē. Klubiņš ir arī vieta, kur satikties, uzzināt ko jaunu, dalīties domās par dažādiem aktuāliem jautājumiem. Interesantas un spraigas bija nodarbības, kad veidojām izstrādājumus no plastmasas pudelēm, sējām paklājiņus uz celtniecības tīkla, veidojām ziediņus no atlasa lentītēm, lējām ziepes un darījām daudz ko citu.

Pēdējās nodarbībās veidojām izstrādājumus no kreppapīra kvadrātiņu rullīšiem. Dažam šis darbs šķita nogurdinošs, neinteresants, tāds, kas prasa milzīgu pacietību, citam, turpretī, ļoti, ļoti patika. Tapa skaisti sienas dekori, glezniņas, apsveikumi šajā tehnikā.

Pašlaik drustēnieši apgūst kvīlinga pamatus. Papīra filigrāns, darbs ar papīra loksnītēm, tehnikas veids ar, kuru līdz šim nebijām saskārušies. Top interesanti apsveikumi, glezniņas, dekori. Novembra beigās gatavosim izstādi, kurā apkoposim visus savus darinājumus.

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: