Miķeļdienas tirdziņš Vijciema pamatskolā

septembris2012 05427. septembrī Vijciema pamatskolā notika Miķeļdienas tirdziņš, kurā ar saviem rokdarbiem, konditorijas izstrādājumiem un izaudzētajiem stādiem piedalījās arī skolas mazpulcēni. Mazpulcēni šim pasākumam gatavojās nopietni, tika izgatavotas dažāda veida reklāmas ar informāciju, kāda veida izstrādājumi un produkcija būs nopērkami.

Tirdziņā skolēni vislabāk pirka kūciņas un pīrādziņus, bet vecāki un skolotāji interesējās un pirka puķu un garšaugu stādus. Mazpulcēniem tirgoties patīk, tāpēc viņi, ja nebūs pārāk auksts laiks, tirgosies arī ceturtdien 3. oktobrī vietējā pagasta tirdziņā, kā arī sāk gatavoties tirdziņam Vidzemes mazpulku forumam, kurš notiks Palsmanē 26. oktobrī.

Anita Lotiņa

septembris2012 051

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: