Kusā kaimiņi satikušies un turpina darboties

Varētu teikt, ka Kusā veiksmīgi īstenots projekts “Satiec savu kaimiņu Aronas pagastā!”, taču man pat gribētos teikt, ka nekas nav beidzies, jo darbošanās notiek joprojām, cilvēki aktīvi iesaistās vēl citu darbu darīšanā. Piemēram, šodien pēc kolēģes Ivetas ierosinājuma un puķu stādu atvešanas no sava dārza, mūsu skolas apkārtnē pa ceļam ejot uz MC “1. stāvs” izveidojām vēl vienu dobi. Piektdien jaunieši turpinās darbu pie tās, pievedīs vēl klāt zemi; varētu teikt – pilsoniskā līdzdalība turpinās! Mums ļoti veiksmīgi izdevās sarunāt arī divas  melnzemes kravas – mums tās sarunāja divi skolas puiši: vienam vectētiņam pieejama zeme, bet otram vectētiņam pieejams transports; līdz ar to par zemi nebija jāmaksā un ietaupījās līdzekļi, kurus jau zinām kā izlietot. Šobrīd vēl var stādīt sīpolpuķes un dažus košumkrūmus; tos tad arī esam noskatījuši, kā arī lietas, kas nepieciešamas mūsu lolojumu kopšanai arī nākamajā pavasarī.
Un vēl – paldies par jaukajiem vārdiem “Pārmaiņu” lappusītē, bērni ar lepnumu lasa un priecājas, protams, arī pieaugušie.

Iveta Kaparkalēja

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: