Jersikā glezno magones

jersika„Jersikieši ir palikuši dikti aktīvi, nodarbības notiek un ar katru reizi arvien interesantākas un sarežģītākas, prieks ir ļoti liels par viņiem!!!” saka projekta vadītāja Baiba Vucenlazdāne, un turpina: „Nesen notika gleznošanas nodarbība, kurā mēs uzbūrām atkal vasaru un mēģinājām gleznot magones.” Lūk arī viss stāsts:

Bez klauvējiena un neaicināts ir pienācis rudens, tomēr Jersikas pamatskolā vēl joprojām koši sarkaniem ziediem, zied magones! 24.oktobrī notika kārtējā radošā nodarbība „Gleznošana vienā piegājienā”. Ļoti daudzveidīga ir gleznošanas tehnika. Šoreiz tika gleznots ar akrila krāsām. Galvenais nodarbības mērķis bija gleznot savam priekam. Akrila krāsas nodarbību dalībniekiem pavēra iespēju veidot visdažādākos efektus gan ar faktūras, gan triepiena palīdzību, pārvēršot pat visvienkāršākos sižetus par mākslas darbiem. Nodarbība bija paredzēta visiem interesentiem, pat tiem, kuri uzskatīja, ka gleznošana – tas nav viņu talants.

Izpratne par skaistumu un krāsām katrā no mums ir unikāla, tāpat kā spēja gleznot. Nodarbība notika brīvā gaisotnē, kur valdīja pozitīva attieksme un bija jūtams atbalsts vienam no otra. Gleznošana ir veids kā relaksēties, izpaust sevi, tas ir veids kā parādīt citiem kādās krāsās Tu redzi pasauli sev apkārt! Esi laipni aicināts pievienoties – radīt un mākslinieciski izpausties, gaidām visus interesentus jau šos piektdien.

jersika 1

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: