Jaunas ekstremālā sporta iespējas Tirzā

SMS_20_tirza_Kalnares_veikbords 19,10.13wSestdien, pēc vētrainās un lietainās piektdienas, Tirzas pagasta „ Kalnāru” pagalmā rosība bija jūtama jau no paša rīta. Pamanāmo afišu aicināti, pie „ Kalnāru” dīķa pulcējās pagasta jaunieši, ģimenes ar bērniem pie rokas un ratiņos, biedrības ”KāpNes” biedri, saimnieku radi un draugi. Rosības iemesls bija kabeļveikborda trases atklāšana, kas tika izveidota ar projekta atbalstu. Lai iegūtu līdzfinansējumu uzņēmējs mācījās kursos un izstrādāja biznesa plānu. Lai gan diena bija vēsa, mājas saimnieku jaunākā paaudze, tērpušies hidrotērpos, bezbailīgi demonstrēja jaunās kabeļveikborda trases iespējas. Mājas saimnieki, sanākušajiem interesentiem pastāstīja par šo ekstrēmā sporta veidu un aicināja iemēģināt trasi. Atsaucās skolas pašpārvaldes prezidente Marina. Arī viņa iemācījās braukt uz veikborda dēļa. „Kalnāru” saimnieki solīja, ka trasi varēs izmantot arī ziemā, pa aizsalušo dīķi vizinoties ar slēpēm. Klātesošie ar apbrīnu vēroja bezbailīgos „veikotājus”, baudīja karstu zupu, smaržīgu kliņģeri un tēju. Tagad Tirzā būs vēl viens tūristu piesaistes objekts, iespēja jauniešiem un citiem interesentiem pavadīt lietderīgi brīvo laiku.

Biedrības ”KāpNes” valdes priekšsēdētāja Ausma Raģele

SM2S_20_tirza veikbords 1.w SM2S_20_tirza_veikbordsw

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: