Brocēniem palīgos nāk „Go Beyond” komanda

Go BeyondJauniešu attīstības programmas „Go Beyond” dalībnieki Karola Panke, Zane Ozoliņa, Pāvels Zagrebins un Mārtiņš Jaunpetrovičs kā vienu no programmas laikā īstenojamajām apņemšanām izvēlējušies sadarbības projektu ar Brocēnu vidusskolu, kas darbojas SFL iniciatīvas „Pārmaiņu iespēja skolām” ietvaros. Ar „Go Beyond” atbalstu jauniešu veidos komunikācijas stratēģiju Brocēnu vidusskolai, lai palielinātu skolas kā kopienas resursa efektivitāti un apmeklētību, kā arī sniegs ierosinājumus piedāvāto aktivitāšu plānam, lai tas atbilst vietējās mērķauditorijas pieprasījumam.

„Go Beyond” ir jauniešu attīstības programma, kas jauniem cilvēkiem palīdz attīstīt savas profesionālās un sociālās prasmes, lai realizētu savus mērķus un pārspētu pašu uzliktās robežas. Strādājot komandā pie sociāliem projektiem kā šobrīd izveidotais projekts ar Brocēnu vidusskolu, jaunieši attīsta savas prasmes strādāt komandā, komunikācijas prasmes, partnerattiecību veidošanu un kritisko domāšanu, kā arī iemācās ieraudzīt Latviju no citas, ne ikdienišķās perspektīvas.

Ar nepacietību sekosim jaunumiem un turēsim īkšķus par labu sadarbību!

Go beyond 1w

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: